Příprava na Stezku Českem,  Stezka Českem

Tak jsme se moc dlouho flákat nevydrželi 🙈

Spíme venku🤣🙈

Ahoj moji milí čtenáři😍, jsme zpět a zase jsme si vymysleli pěknou hovadinu🤣🙈, moji rodiče jen kroutí hlavou🤣, záda nás bohužel pořád bolí fest, lopatky poskakujou a pálí jak o závod, ale my nééé, žádný odpočinek a rekonvalescence, která by asi měla být pořádná, my prostě musíme být v pohybu🏃‍♀️🤩.

Po 3 týdnech doma koumáme, co bysme zase spáchali…Chceme se vrátit na trail, strašně moc nám chybí😪, ta rána😍, ťapkání, tortily, filtrování, hledání místa pro stan, ziminka, vedro…tak koumáme letenky zpět, ale nakonec zvítězí rozum nad posedlostí a shodujeme se, že letět zpět je drahá sranda, kor když nevíme, jak na to budou reagovat ty naše pochroumané lopatky🥵, takže další část PCT necháváme definitivně na příští rok, a začínáme tedy plánovat plán B- Stezku Českem, přechod naší krásné země po hranicích😍, asi pravděpodobně po etapách, mělo by to být o trošku jednodušší🤔🤣.

Začínáme se zase hrozně moc těšit😍, zkusíme projít naší úžasnou zelenou zemi od východu na západ po jižní hranici a od západu na východ po té severní😍. Zkusíme to, nevíme, jak ta pochroumaná záda zvládnou tu zátěž, ale za pokus to stojí🤩. Celá stezka má celkem přes 2.000 km🙈.

Poslední dny doma byly ve znamení setkávání se s rodinou a přáteli😍, tolik nám všichni chyběli🥺. Užíváme si s nimi všemi každou chvilku, ať se nabažíme do zásoby❤. S mojí milovanou sestřičkou pějeme oblíbené písničky až do rána…I can still recall our last summer…., viď ségra🤣, a ta rána pak stojí za to🤣, vorvani hadr🤣:

Také se snažíme posilovat tělo, takže sportujeme, makáme na baráčku a strašně moc žereme🤣:

Tak nevim…Je to jídlo nebo sport🤣
Tohle sport nebude🤣

Kamarádi, kteří s námi prožívali naší cestu, nám připravili krásná překvapení😍❤, děkujeme moc😘:

Dostali jsme dárečky-Tomatoes😍
A Fireball🤩🤣😘

Děkujeme moc❤, netušili jsme, že se dá Fireball sehnat i u nás😳👍.

Pomalu začínáme plánovat naší Stezku Českem…není to jako PCT, zásobování jako dobrý, ve městě nebo ve vesnici jste tady celkem často, ale například tuňák v sáčku, tortily a hiker food, které má Amerika v malíku, to tu není k sehnání😪. Naopak nebude nouze o vysočinu, uherák, májku a smažáky🤣. Jó, to bude dietka🤣. Aspoň že tu nemáme medvědy🤣🙏. Teda aspoň že nejsou na většině území, rolničku ale pro jistotu balíme🥳.

Takže, na cestu vyrážíme po naší přednášce, v pátek 1. 7. 2022 a nemůžeme se dočkat😍. To bude vody a klidných nocí🤣🙏, bez větru… Tak uvidíme, co nám naše krásná země připraví za překvápka…😆🤔..

Blog budeme psát pravidelně, tady signál nahánět nemusíme🤣, snad🙏:

0. DEN-přesun na východ, buřina nás pronásledovala celou cestu🙈, není lepší americkej vichr?🤣; celkem 0 km

3 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *