Pacific Crest Trail

Srdečně vás všechny zveme na naše povídání o milované hřebenovce🥰

Naši milí čtenáři❤️, pokud byste si chtěli poslechnout vyprávění o dobrodružství v krásné americké divočině, tak vás všechny hrozně moc rádi uvidíme na přednášce, která se bude konat v sobotu 16. 9. 2023 od 18:00 v budově Obecního úřadu v Kyjích u Jičína🥰.

Víme, že je to pro některé dálka, proto nabízíme možnost přespání u nás doma a na zahradě.

Pokud byste potřebovali více informací, adresu místa konání a adresu místa přespání, tak mě prosím kontaktujte na tel: 727 965 750 (WhatsApp, SMS, volání🤣), nebo mě najdete přes Messenger pod jménem Andrea Hakenová.

Těšíme se na vás❤️ a vy se můžete těšit na videa z cest, která jsou obohacena o záběry 🐻🐻, ukázku výbavy, „vaření“🤣, hygieny🙈 a spoustu dobré zábavy🥰.

Tak kdo uhádne naše plány pro rok 2024 🤩🤩
Návrat domů❤️

4 komentáře

 • Jiří Demiš

  Dobrý den paní Andreo,
  moc a moc Vás zdravím. Šel jsm s vámi s panem Martinem v duchu celou hřebenovku, Těšil jsem se každý den až se objeví nové Vaše zprávy a fotky. Četl /nebo přímo hltal/ jsem je i několikrát opakovaně. Klobouk dolů před vaším výkonem – jste opravdu dobří.
  Velmi rádi bychom přijeli s dcerou na vaši přednášku, ukázky výstroje, fotky a videa, … Všechno nás moc zajímá. Dcera je moc hodná, že by mě vzala s sebou aspoň na kousek PCT. Sám bych to asi nedal /umím jen pár A slovíček a jen velmi, velmi jednoduché věty a také nejsem moc kamarád s mobilem – to kvůli orientaci na cestě …./. Jsme ale limitovaní časem – dcera má dvě malé děti, takže by to snad šlo jen 1,5 max. 2 měsíce. Takža „dá-li ten nejvyšší a seženeme-li permity/ chtěli bychom jít Sierru Nevadu /nebo JMT/. Vím, že je to troufalost, ale – jak se zpívá v jedné písni od Jarky Mottla – „touha snad není hřích“.
  Měl bych „milion“ otázek, ale budu sedět jako pěna a špicovat ouška /vezmu si naslouchátko a náhradní baterie – slibuji/. Asi bude většina otázek na přednášce zodpovězena, ale moc rád bych se zeptal na to, co mi není jasné /a co neumím/:
  – jak získat permit na trail do 500 mil /do Sierry Nevady/ ?
  – jaká je /obecně/ orientace na trase – aplikace Farout v mobilu versus papírové mapy a buzola, a co Garmin ?, a co ve sněhu – Farout x mapy.cz ?
  – kamarád Roses /asi/ neměl meďuláka – jak schovával jídlo a nádobí – a jaká je finta Professora na pověšení pytle /s nádobím aostatníma věcma/ na
  strom?
  – jak se platí na trailu?, karta x hotovost, jak lze měnit hotovost na drobnější a na mince? a jak /a jaké/ se kupují prášky na praní v prádelnách ?
  Doufám, že se s dcerou 16.9. dostavíme. Móóc se těšíme. Bohužel po přednášce musíme v noci zpět do Prahy /děti potřebují mámu/.
  Moc vás s panem Martinem zdravíme a těšíme se na viděnou,
  Lada a Jiří Demišovi

  • Andrea Hakenova

   Dobrý den Jirko a Lado, moc děkujeme za krásnou zprávu a moc se na vás na přednášce těšíme🥰, rezervují vám čestné místo🙂.
   Dotazy vám samozřejmě moc radi zodpovime🙂.
   Píši vám ještě zprávu🙂.
   Mějte se krásně a za týden na viděnou😍.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *