Centrální Kalifornie a High Sierra,  Pacific Crest Trail

Jak jsme se flákali v Bishopu😍

21. 5. 2022

Dnes jsme špatně spali, a to jsme se na tu postel tolik těšili😍, jakmile se totiž dostaneme po týdnu hikování do města, tak jsme ze všeho tak vyjančení, že se tu první noc neumíme uklidnit🤣, to pořád jen myslíte, kam se ještě půjdete najíst, kde si vyperete a vzhledem k našemu rozhodnutí trail ukončit se nám samozřejmě honí hlavou i to, zda jsme se rozhodli správně🙏🙏…

Jakmile však vstaneme z postele a doslova se nám podlomí naše zesláblé nohy, tak víme, že jsme se správně rozhodli😍. Na nic nečekám, pěkně v pokoji na zemi rozložím svou malou kuchyňku🥰, zapnu klimu, aby její hluk zamaskoval náš hlučný Jetboil🤣, a už kuchtím snídani😍- podávat se bude káva, ovoce s vločkami a jogurtem😍, zase jsme se do města tolik těšili hlavně na zeleninu a ovoce❤:

Po snídani se vydáme do města na druhou snídani😍🤣, musíme ty žaludky zase trochu roztáhnout, jedeme přeci domu, kde už se plánuje uvítací hostina a ne jedna😍😍. Hned vedle našeho motelu zaplouváme do místní kavárny a Martínek si objednává snídaňový burger🤣🙈, proč vycházet ze cviku, že? Navíc teď je to on, kdo hodně zhubnul, tak ta kila musí někde nabrat😍:

Po dvou snídaních jdeme odeslat naše méďuláky zpět do Kennedy Meadows….Nastává smutné loučení😪😪, nejdříve kluky umejeme🛀, aby nám na cestě neďáli ostudu, a pak jim koupíme za 9$ jízdenku zpátky domů….Tak méďuĺáčci moji nenažraní, děkujeme, že jste nám ty batohy nakonec úplně neprokousali🤣🙈 a za rok si pro vás zase přijdeme, to si zapište za ušiska🤣.

Cestou z pošty se kocháme městem, Bishop je podhorské městečko obklopené pohořím Sierra, tak je to opravdu pohádková podívaná😍😍:

Místní lékarna
Slavná pekárna
Stylový obchůdek se sportovním vybavením😍
Místní divadlo
Krásný park😍
Hlavní třída
A nesmí chybět mekáč😍🤣

Po návratu z druhé snídaně a prochajdy se jde prát🙏, špína a smrad některých svršků nemá totiž obdoby🤣, navlékáme neopreny a jde se na to😍:

Oběd tentokrát vařím „doma“, zase je plný zeleniny😍, odpo dopisuju články, pěkně si u nich pobulím😪😪 a v 18h00 se zvedáme a jde se na jedno do místního pivovaru🤣. Názvům piv tu teda vůbec nerozumíme🤣🙈, bereme tedy nějaké blonďaté a Martínek se zase předvede- je to prostě úchyl na burgery, zdá se🤣🤣🙈, já už je zas nemohu ani cítit😄🙈, no někdo musí mít v rodině rozum,že😆😆🤣:

My tam těch bishopských burgerů narveme, co se do nás vejde😍
62. DEN- přesun do Bishopu a další burger je tam🤣😍; stále stejně mil

2 komentáře

 • Gabča Moravcová

  Smekám před vámi už od začátku a normálně jsem se při posledním čtení rozbulela 😭, určitě si ještě v budoucnu krásně počteme to je mi jasné.
  Kdy že bude Andrejko to knižní vydání 📖 😉? Přeji vám ÚŽASŇÁKOVI šťastnou cestu domů
  🍀🍀😘🍀🍀.

 • Bully

  Možná jeden dotaz-kdy ta tvoje „ohnivá koule“ napíše ten slibovaný článek. Neříkej mi,že jsem to prošvihl 😉.

  Jo a FYI.. Legenda praví, že Fireball Cinnamon Whisky vznikla náhodou, když se kanadský mixolog pokoušel vytvořit roztok na omrzliny.😆

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *