Centrální Kalifornie a High Sierra,  Pacific Crest Trail

56. DEN- méďulák nechce poslouchat a rolnička jde do akce🥳; celkem 722.2 mil

14. 5. 2022

Tak jsem to zakřikla s tou nemocí, jen u oparu nezůstalo😪, ráno se budím s bolestí v krku a s rýmou. No paráda, to zrovna teď potřebujeme, když se chystáme nad 3.000 m.n.m., kde asi nebude úplně pařáček😪. A nemocná jsem byla přesně před měsícem jako!!, už jsem si to snad vybrala, ne??😪

Koukáme do krku a Martin, co to tam mám za červenou bambuli🤣🤣🙈, no bambule má u nás doma někdo jinej se odvažuju říct🤣🤣, ale shodujeme se, že musíme něco udělat…Jediné ale, co mám, je paralen nebo antibiotika. Na antibiotika je ještě brzy, lupu paralen a budeme doufat🙏.

Snídani si troufale dáváme blízko stanu a doufáme, že se méďa spíše potuluje u kempu vedle, kde jsou jedodeňáci🙏🙏, na nich je vidět, že si s chlupáčema nedělají starosti🤔🙈:

Vyrážíme lehce po 7h00 a celý den víceméně pozvolna stoupáme🥵, jdeme ale krásným lesem, kde se domníváme, že by mohl bydlet medvěd🙃, tak raději nasazujeme do akce rolničku😍, aby nás pěkně z dálky slyšel a měl čas odpochodovat🙏😂.

Méďulák nám ale dává zabrat, nechce držet, kymácí se ze strany na stranu, občas spadne a to nás tak vytáčí😡🙈.

Tak my s tebou jsme kamarádi, dostaneš krásné jméno a ty na nás takhle??😡😡, do batohu za trest půjdeš a máš to, žádný výhledy už😛😛:

Kolem 13h00 jsme u vody, kde si dáváme i oběd, mácháme nohy, pereme ponožky a taky pozorujeme hada, kterej se rozhodl sežrat mega velkou ropuchu😳😳🙈, ta se brání, nafoukne se, aby byla ještě větší, ale bohužel boj nevyhraje😪, já se na to u oběda ale nemohu dívat, fuj😳🙈,Martínek je fascinován😂🙈.

Bereme si z této chvilky přírodopisu ale ponaučení- až nás bude chtít sežrat medvěd, tak se nafoukneme😂😂.

Vylepšujeme tortilu oříškama😍

V kempu jsme v 17h30 a marně vyhlížíme ostatní…Na Sieře se nám nechce už moc kempovat o samotě, bezpečnost je na prvním místě🙏, ale nedá se nic dělat. Snad někoho doženeme zítra🙏, ti lidi nemohli přeci jen tak zmizet, ale za celý den jsme nikoho nepotkali😳😳:

Po postavení stanu nastane velké stěhování- koupelna i kuchyně ven, to je něco pro mě🙈, 55 dní měla každá věc své místo a najednou takový nepořádek😂🙈, budu v tom muset udělat systém zase😂🙏:

Po večeři a koupeli odnášíme méďuláky do postýlek❤, věšíme zbytek věcí- kosmetiku, Jetboil apod. na strom a usínáme téměř okamžitě po ulehnutí😍😍. Beru další paralen a doufám, že jen simuluju…😂🙏.

57. DEN- Sierra se ukazuje v celé své kráse, našli jsme lidi🤩, to jsem zvědavá, jak si poznáme méďuláky🤣; celkem 743 mil
55. DEN- zpátky na trailu a se dvěma méďulákama k tomu🤩🙈; celkem 706, 6 mil

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *