Pacific Crest Trail 2022

Velkolepý přesun s igelitkou do Los Angeles k andělovi Vendy😍😍❤

23. 5. 2022

Ráno se budím kolem 5h00 a počítám, kolik receptů mám na ty hamburgery🤔🤔, nemohu přeci jen tak opustit Ameriku a nemít jich dost, že jo…Podle mých přesných výpočtů to vypadá, že tam ještě jednoho budeme muset přihodit🤣🤣, snad se zadaří🙏.

Dneska jsme opět nervozní, poslední dobou nějak často🤣, končí flákání a návštěvy bishopského pivovárku, dnes se jede do velkoměsta, Los Angeles volá🤣. Proto vstáváme brzy, musíme se na to vykoupat a vyvonět, pojedeme totiž autobusem😍, dálkovým autobusem, skoro 4 hodiny, představuju si, jak se o nás budou starat stevardi, nosit nám kávičku a dobroty, my si budeme pouštět filmy a cesta nám bude vesele utíkat🥳.

Po snídani na zemi🙈, kroutím hlavou, co s člověkem 2 měsíce v divočině udělají🤣🤣, si zabalíme batůžky, igelitku😆😆, ještěže už své přezdívky máme🙏, a v 7h30 se vydáváme pěšky k místnímo obchodu Vons, odkud nám jede bus do Lancasteru.

FireBall s igelitkou🤣

Cesta na zastávku nám trvá asi půl hoďky, je to cca míle a my si užíváme pocit, že zas něco můžeme mít na zádech😍😍, jak jsem už psala, už máme roupy a plánujeme kratší traily😆.

Některé hotely jsou na pohled pěkné

Tenhle trail na zastávku je takový zahřívací😅, jsme tu dříve, tak využívám wc, které v obchodě mají, asi tak stokrát, obsluha už si myslí, že tam snad chodim krást toaleťák😆🙈. Taky to tak máte, že když někam jedete a čeká vás delší cesta, tak prostě chodíte, i když nemusíte? Tak já to tak mám dvojnásob😆😆.

Výhled ze zastávky na hory😍, to abychom odjezd neměli tak jednoduchý🙈

Autobus přijíždí přesně, je tu dost hikerů, spoj využívají k přesunu zpět na trail, bus totiž jede přes města Independence a Lone Pine. No a co ten autobus? Ráno jsem si představovala dálkáč, dvoupatrový, s wc…Tohle prdítko, které pro nás přijíždí je spíš k smíchu😅🙈. To se museli splést, to je místní vyhlídkové vozítko pro jednodeňáky určitě😅, dvakrát se ptáme řidiče, že jako jestli fakt do Lancasteru, on jako že fakt, a už si píše ručně naše jména do sešítku😆🙈, nechápeme proč, online rezervace udělat nešla, i když jsme se o to snažili, nebyli jsme si jistí, zda ulovíme místo😆. Ale systém jim funguje tak, že na online rezervaci musíte JÍT🤣🤣 do místní 3 km vzdálené kanceláře a to jen do 12h00 den předem a o víkendu mají zavřeno🤣😆. Jo Ameriko, tohle máš fakt vošefované🤣, kroutíme hlavami a říkáme si, že doma jsme už opravdu dál😄🙏.

A teď si nás takto ještě zapisovat růčo fůčo, když je to vlastně k ničemu, proč by měl řidič znát naše jména😄, jedině že asi pak bude kontrolovat, jestli jsme vrátili ty podšálky🤣🤣:

Cesta z Bishopu do Lancesteru má trvat tedy 4 hodiny…Jen, co dosednu, tak se mi začne co? Jasně, že chtít čůrat🤣🙈, no to bude paráda, kam já to tady jen vypustím, to budu muset ještě vymyslet🤣.

Autobus je fakt malý prdítko🙈, takže máme co dělat, abychom se sem i s naší igelitkou vešli, bože🙈 a já překvapivě uďála zrovna tolik svačin😍, hiker hunger nás intenzivně nahání už od doby, co jsme sešli do města, takže jídlo je u nás na prvním místě😍🤩. Pro igelitku tedy v naší pomyslné online rezervaci volíme čestné místo a cpeme se celou cestu😍, sundavám si na to boty, ať tady trošku rozproudím vzduch🤣🤣. No né, přeci nebudu sedět 4 hodiny a mačkat si své nožičky, ty musím teď za ten výkon opečovávat🥰 :

Cesta celkem příjemně utíká, sice bus asi nevybavili tlumičema, takže na každé nerovnosti nadskakujem skoro ke stropu🤣 a snažíme se držet nepřítomných madel🤣, ale je na co koukat…Vracíme se do pouště🤣🙈🙈, a to jsme si mysleli, že už ji nikdy neuvidíme🤣. Takhle z busu je ale celkem fajn, ani tu tolik nefičí😄, když v tom to ale přijde🙈, asi po 3 hodinách se ocitáme v Mojave a snažíme se nasát místní vzduch😍😍, no jo, travka je cítit i přes skla a na zastávce, tam to zase jedeeeeeee🤣🙈, dnes se paní tanečnice na jiné vlně asi vyměnily, asi jedou na směny🤔😄🙏:

Tohle je jedna ze vzpomínek, kterou budeme asi vyprávět nadosmrti, vzpomínky na trail nám prostě nikdo nevezme😍. A ty úsměvné, ty teprve ne😅🤣.

Zbytek cesty uteče velmi rychle a my ve 12h45 vystupujeme v Lancasteru, kde nás vyzvedává manžel naší kamarádky Vendy a veze nás k sobě domů do LA.

Jsme moc rádi, že nám to Vendy nabídla, ulehčí nám to hrozně moc poslední dny tady😍, opravdu moc děkujeme🙏❤❤.

Po příjezdu se seznamujeme, nikdy jsme se ještě neviděli😅, seznamujeme se tedy s celou rodinou, ohromným baráčkem, koníčkama, pejskama, činčilama, morčátkama😍😍 a víme, že tady je to pravé místo, kde trávit poslední dny…Uprostřed přírody a s milými lidmi❤…

PS: kdyby někoho zajímalo to moje čůrání v buse, tak jsem se naštěstí nepočůrala🤣🙏, bylo to ale za minutu dvanáct🤣🙏.

Šťastný návrat domů❤❤
My tam těch bishopských burgerů narveme, co se do nás vejde😍

Jeden komentář

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *