Pacific Crest Trail 2022

Naše první přednáška v životě😍

24. 6. 2022

Tak máme za sebou naši první přednášku o naší Pacifické hřebenovce a byla to pecka😊, strašně moc jsme si ji užili a to jen díky skvělému publiku, které bylo opravdu početné😳, takovou účast jsme fakt nečekali🤩.

Celé to začalo tím, že za námi přišel náš kamarád z vesnice, který vede místní klub, zda bychom něco připravili pro místní spoluobčany😳. Zdráhali jsme se, necítíme se nijak vyjímeční, ušli jsme jen 1.300 z plánovaných několikrát tolik🤣, koho by tohle mohlo zajímat🤔. Nicméně jsme podlehli, celkem rychle🤣, a že teda jo😊. Aspoň uvidíme své známé, kteří s námi naší cestu skrze blog ťapkali také😍. Rozjeli jsme tedy reklamní kampaň, a nahlásilo se nám přes 40 lidí😳😳.

Nejdříve nás to hrozně příjemně překvapilo a pak jsme z toho počtu začali být opravdu nervózní🙏, tolik lidí jako? Koho by zajímali smradlaví hikeři, kteří se vrátili domů o pár měsíců dříve🤔. A to rozhodně nebyl konečný počet😳.

Asi týden před přednáškou jsme začali připravovat prezentace fotek a videí, denně jsme chodili spát kolem půlnoci, fotek jsme na PCT ulovili asi milion, takže večerní program byl jasný, musíme vybrat ty nejhezčí přeci😊, aby to účastníky akce bavilo😊.

V den D jsme byli nervní jak sáňky v létě, a s každou minutou se nervozita samozřejmě stupňovala, až jsme si museli dát pivo🤣, naštěstí už bylo po o🤣.

Přednáška začínala v 19h30 a na tento den meteorologové předpovídali extrémní bouřky🙈, super no, co budeme jako dělat, když vypadne proud?? Hrát tam medvěda dvě hodiny asi zajímavé nebude🤣, koumáme, až si vzpomeneme, že taťka má centrálu🙏. Voláme našeho rodinného trail angela😍, ten neváhá, centrálu připraví a vlastně nás zachrání🙏🙏, děkujeme hrozně moc😘, protože můžete hádat, co se jako napotvoru nestane🙈🙈…

V 17h00 sedáme do auta, že pojedeme na místní obecní úřad vše připravit a v tom přichází mega mega mega slejvák, takže sedíme jako fouňové v autě a čekáme, přeci nezmokneme, že jo, byla by ziminka🤣.

Když vidíme, že to jen tak nepřejde, tak prostě musíme vystavit kapkám své načesané drdoly a jde se připravovat:

Kolem 19h00 se začínají sjízdět hosté a my se nestačíme divit😳😳, tolik lidí?? Začínám být nervní jestě víc, takhle jsem nebyla vystreslá ani u státnic🙈, Martínek je více v pohodě, takže mě uklidňuje🙏, když v tom to přijde🙈, zabouří znovu, bum a prásk a je po proudu😳. No tak to je největší pecka, začínám omdlévat, sál je plný do poslední židle, odhadujeme asi 60 lidí, pivo přestává téct také🙈 a co jako budeme dělat teď? Úbor medvěda jsme nestačili spíchnout, tak asi budeme celý večer vybalovat a zabalovat bágl, nebo já nevim🙈. V tom slyším hluk, chlapi nemeškali, vytáhli centrálu a projektor frčí jako o závod😍😍. Já na tu centrálu ze samého stresu úplně zapomněla🙏.

Zahajujeme své vystoupení, Martínek se ujímá hlavního slova😳 a já se nestačím divit😳😳, on mluví celé 3 hodiny, baví publikum, filtruje bahnitou vodu a je neskutečně vtipný😍😍. Jeho představení je fakt supr a publikum mu tleská❤, jsem na tebe moc pyšná😍.

Kromě úžasného výkonu mého manžela byl tento večer krásný i díky tomu, že nás překvapil náš hiker přítel Sultán, Andrej Šmirala, který dorazil až ze Slovenska a byl spolu s Martínkem také hvězdou večera😍, Andreji, děkujeme😍❤.

Ukázka filtrování vody
Zkouška přefiltrované vody
I bágl jste si mohli potěžkat😊

Nemysleli jsme si, že všichni posluchači vydrží až do konce, skoro 3 hodiny jako😍😍, děkujeme vám hrozně moc!!

Několik našich přátel s námi jelo do baráčku a my brebentili až do 5h00 do rána❤.

Tento zážitek nás zase obohatil a my na něj budeme rádi vzpomínat😍:

Moje maminka s Andrejem😍
Děkujeme za krásné dárečky😍
Video a fotky z PCT🤩
Moc se na vás těšíme😍🥳

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *