Pacific Crest Trail 2022

Jak se co nejrychleji dostat “ do normálu“🤣🙏🙈

27. 5. 2022

Uvítací oslava to byla bujará🤩, co vám budu povídat🙈, až jsem si vzpomněla na tu poslední v Kennedy Meadows a mé následující bolavé ráno, kdy jsem si prozpěvovala tu slavnou od Queenů🤣😆. Vzhledem k tomu, že jsme nespali a já se vlastně z těch všech časových posunů nedokážu stále dopočítat, kolik to bylo ve finále hodin🤣, odhaduji ale že hodně moc, tak stačilo málo, a my odpadli jak kdybychom ten den ušli přes 20 mil, a v pořádném větru k tomu😄.

Bohužel jsme neodpadli na dlouho, já se totiž nemohla dočkat kafe z hrnku😍😍, v 6h00 (stále jsem ale nastavena na původní čas, tzn.že je 21h00) vstávám…Martínek je na tom lépe, po kafi netouží, takže ještě spí, nechápu🤔😆, maminka je nastavena na český čas, takže ještě taky spí, takže se pomalu vykradu z ložnice a jdu se pomazlit s rychlovarnou konvicí😍. Je to tak jednoduché🙏 ale já si poprvé postesknu po trailu…Kde bychom teď byli? Kde bychom teď usínali🥺😍?

Zakazuju si myslet na blbosti, rozhodnutí bylo vzhledem k mému zdravotnímu stavu správné🙏, ale zjišťuji, že si v duchu vypočítávám, jestli už bychom byli v Mammoth Lake😍🤣 nebo bychom se ještě někde trápili s přechodem pasů….

Na tu ranní kávičku si oblékám své sun hoodie, růžové šaty do pouště😍😍, tolik mi přirostly k srdci, byl to můj nejoblíbenější kousek výbavy🤣. Nosila jsem je i když ráno mrzlo a my vycházeli v péřovkách, abych právě tu péřovku ochránila před špínou😄. Ale vzhledem k tomu, že to sun hoodie nebylo z merino vlny, ale z obyčejné syntetiky, tak smrádlo na hony daleko🙏🙈 a ten smrad z nich ty rychlopračky ve městech nedokázaly dostat🙏. Doma ho pořádně protočím, protože tohle si chci nechat jako památku na první část hřebenovky🤣 a půjdu v něm i části další😍.

Kafe si vychutnávám dvě hodiny😍😍, společnost mi dělá moje malá láska, která se k nám v noci přišla i přitulit do postele😍😍, takže odpuštěno naprosto, uf🙏:

V 9h00 vstává maminka a rozhodne se mě vyvézt na nákup🙈, prej ať si zase postupně zvykám na normální život a taky, ať vidím ty ceny🤣, no po tom, co jsem viděla ceny v Americe, mě nemůže už nic rozhodit🤣… Ale může, co se to tu stalo??🤣

Oblékám si kraťasy, Montane triko, můj druhý nejoblíbenější kousek výbavy😍, tohle triko má zase naopak takovou úpravu, že nesmrdí nikdy😳😳👍👍, to si také příště bereme s sebou🤩, no a péřovku. Mamka nevěřícně kroutí hlavou, venku prší, já se na ten déšť nemůžu vynadívat😍😍, a já jdu v kraťasech a v péřovce🤣. Hele nechte mě nejdřív okouknout, co se teď nosí, jaká tady teď frčí móda, pak se teprv budu strojit😆.

Mamka se raději chopí řízení, aby mě nechytli hned za rohem🤣, kruhy pod očima, ten můj vohoz taky úplně nebudí důvěru, jistota je jistota🙈, no a taky nemohu najít doklady samozřejmě, včera jsme odhodili bágly někam do rohu, někde tam snad budou🙏.

Jedeme do místního Penny márketu, usmívám se na lidi kolem, zdravím, ptám se, jak se mají a nikdo mi jako nedpoví😳😳🤔? Koukají jak načuření čipmani a to je pátek, héj lidi, víkend se blíží, úsměv🤩🤩. Tohle mě naprosto zarazí, v Americe to byl naprostý opak, pamatuju si, jak ke mně na posledním nákupu přišel pán a ptal se, co se mi to stalo s obličejem🤣🤣. No nemusel bejt tak drzej😆🙈, nevím, zda narážel na barvu nebo mé dočasné znetvoření🤣🤣, ale tak to tam prostě je, všichni se zdraví, povídají si, i když se neznají, a usmívají se na sebe, tohle mi bude vážně chybět…

Tak si ten nákup aspoň my dvě užíváme😍, kdyby mi nebylo 37, tak se nechám snad i povozit ve vozejku🤣:

Úsměv mi na tváři zamrzne až na kase🤣🙈, co toto je proboha za ceny? Sem si říkala, že tak draho jako tam, nikde jinde není, vytahuju kartu, zaplatit musím, zkouším si vybavit PIN, uf🙏🙏, a pak si slibuju, že budu více studovat akční letáky🤣🤣. Přecijen jsem teď nezaměstnaná, šetřit se bude🤣.

Doma třídím nákup, za tu cenu bych teda čekala narvanou lednici, tam jako když plivne🤔🤔, a k obídku dostávám maso v celku😍😍, bože to je lahoda, hádejte🤣: není to rozemleté, není to v housce a nejsou k tomu hranolky🤩🤩, co to je???

Vážně nechápu, co se v tom našem těle děje, nyní je pro nás 5h00 ráno, ale zrovna když si chceme dát odpolední kávičku a kochat se krásnými výhledy z okna😍😍…, tak se stane…:

A mně vůbec nepřijde divné, že si beru deku a automaticky si lehám na zem😆🙈🙈. Zvyk je železná košile, ještěže nemáme problém s používáním wc🤣🤣.Chrníme celé odpoledne🤣, hlavně že si vychytrale pozvu návštěvu, která během naší menší siesty navaří oběd na druhý den a upeče mou oblíbenou makovou bábovku😍😍😍. Maminko, děkujeme, je to takový náš český trail angel❤.

Odpolední siestička samozřejmě nezůstane bez následků a my bzikáme až do 3h00 do rána😆🙈.

PS: Ti, kteří hádali řízek s bramborama, u mě mají večeři od Mountain House😆😆.

Tak jsme se do toho pustili😍🥳- tímto vás zveme na povídání o první části naší Pacifické hřebenovky🤩❤
Šťastný návrat domů❤❤

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *