Jižní Kalifornie,  Pacific Crest Trail 2022

44. DEN- zpátky na trailu, Cheryl, jdeme ti v patách😍; celkem 573 mil

Pacifická upocená móda🙈

2.5.2022

Tak jsme se dočkali😍, jdeme zpátky na trail, už je taky na čase😆, takový flákání🙈.

Budíčka máme na 6h00, po snídani a preventivní sprše vyrážíme v půl 8 skrz doupě Mojave na autobus. Na zastávce je paní, která jede na jiné vlně, zdá se🙈, rozjíždí ranní disco trysko, k tomu si pohuluje travku a je jí úplně jedno, že na ní zíráme s otevřenou pusou🙈, vzdalujeme se od zastávky na bezpečnou vzdálenost, abysme nebyli taky zhulení, přecijen dnes musíme podávat zase nějaké výkony, že jo🤩.

Před 9h00 jsme v Tehachapi, kde nás vyzvedává trail angel Tim, kterého jsme si včera přes FB domluvili, a veze nás na poštu, kde odesíláme balíky s jídlem a nepotřebným vybavením. Jako nechápeme to, že v obchodě jedou Amíci vše na tuny, toaleťák asi po 100 rolích, samotný jeden nekoupíte🙈, ale krabice na odeslání balíku jsou tak malé, že tam vše nenarveme, takže některé věci jdou zpět do báglu🙈, se zase prohneme v zádech, jak to tak vidím🤔.

Tim nás pak odváží na míli 558, kde jsme v pátek skončili a my se vydáváme vstříc dalšímu dobrodružství😍, Time, moc děkujeme❤🙏:

Jako bonus na cestu nám dává zadarmo plynovou kartuši, opět nemáme slov, jste opravdu andělé😍. Kvůli téhle kartuši jsme po Mojave naběhali asi 10 km😂🙈, ale co, pohyb je důležitej🏃‍♀️.

Tak jde se na to, zabodáváme hůlky do svahu a zase se asi 8 mil motáme v cukrárně mezi větrníky různých tvarů, těšíme se na míli 566, tady totiž Cheryl Zaběhlá z filmu Divočina začala svou cestu. Jako holka líná si to nějak víc zkrátila🤔😂, ale co, my těch 566 mil ušli za ní😂, tak nemusí být smutná😂:

Na míli 566 jsme kolem 13h30 a je tu i keška s vodou, poslední dvě lahve, tak je vypijeme na ex a pokračujeme dál…

Tak Cheryl, ahoooj🤩

Doteď to byla pohoda z kopce a po rovině🥳, nyní nás čeká cca 6,5 míle stoupání. Trail nám to opět nedává zadarmo a přidává vítr a to pořádný🙈, zase bojujeme s přírodním živlem, který tady teda nemá obdoby🤔🏃‍♀️, suneme to nahoru asi 4 hodiny, ještěže máme dobré ukotvení v podobě nařachaných batohů🙏.

Vítr je tak ohromný, že mi nudle lítaj kolem hlavy a já se jim snažim vyhnout, kdybych radši koukala na cestu, že jo🙈. Martin je naštěstí v bezpečné vzdálenosti, tak se nemusím bát, že mu nějakou přihraju🙈😂, koukám, že bojuje s těmi svými, každý po svém, různým stylem😂🙈😂. Je pravda, že tu náš vztah dostal jiný rozměr, ale nudle sou prostě osobní záležitost, ty ať si každý nechá😂.

V dnešním cíli jsme kolem 17h30, kamarád FarOut nám radí, kde se schovat před větrem a protože tu je místo, tak ho rychle zabíráme🙏, proti větru je úplně perfektní🙏:

Doma v předsíni vaříme večeři, máme na to nový Jetboil🤩 a jsme rádi, že jsme dnes zvládli 15 mil i s pozdním startem🙏. Kotník bolí, ale zatím drží, tak ať to kouká vydržet ještě dál, varuju ho preventivně😂.

Usínáme klasika v 20h00 za fičení větru, tentokrát na tebe panáčku ale vyzraju, mám přeci nové špunty do uší😂🙏.

45. DEN- páni inženýři se asi spletli😂 a hadi se pomalu převlékají za medvědy😂🙈; celkem 593 mil
43. DEN- už se těšíme na trail, zero day plný plánování a balení; stále stejně mil🙈

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *